Gąski noclegi, informacje, wczasy w Gąskach

Międzyzdroje

Międzyzdroje

Czy jest ktoś, kto chociaż jeden raz nie słyszał o Międzyzdrojach? Sądzę że nie. Bez wątpienia rozsławiła je Promenada Gwiazd – nieduży deptak w otoczeniu hotelu Amber Baltic, w jaki co roku wmurowywane są odciski dłoni gwiazd filmu, teatru i sztuki.

Swoje dłonie „zostawili” między innymi: Krystyna Janda, Anny: Seniuk, Dymna i Przybylska, Jan Englert, Gustaw Holoubek, Janusz Gajos a także mnóstwo innych – nie sposób wszystkich wyliczyć.Co roku na początku lipca odbywa się w tym miejscu Festiwal Gwiazd – mnóstwo spektakli teatralnych, projekcji filmowych, wernisaży, spotkań z idolami, a nawet piłkarski mecz gwiazd.
Dla większości wizytujących, Międzyzdroje to głównie miejsce wakacyjnego wypoczynku nad – najcieplejszym w Polsce – kawałkiem wybrzeża Bałtyku. Rok rocznie odbywa tutaj urlop kilkaset tysięcy osób. Wabi ich ładna piaszczysta plaża, ciepła woda morska oraz morskie atrakcje oraz wypoczywający tu chętnie aktorzy, aktorki, politycy, biznesmeni czy inni znani ludzie.
Charakterystycznym miejscem Międzyzdrojów jest Promenada Nadmorska innymi słowy ulica Bohaterów Warszawy. Typowy deptak między pięknymi, historycznymi już, budynkami sanatoryjnymi, pensjonatami, opodal znajduje się amfiteatr oraz Park Zdrojowy. Jest tutaj także dużo punktów gastronomicznych, kramów z pamiątkami, muszlami, bursztynem.
Międzyzdroje znajdują się na obrzeżach Wolińskiego Parku Narodowego, tu też jest dyrekcja parku oraz Muzeum Przyrodnicze, w którym można dowiedzieć się więcej o parku, jego mieszkańcach oraz rosnących tam roślinach.
Międzyzdroje to też mała baza rybacka – na wschodnich obrzeżach miejscowości i ozdabiane gustownymi lampami, wysunięte 120 metrów w Bałtyk molo. To bardzo chętnie odwiedzane przez urlopowiczów miejsce – zwłaszcza wieczorową porą, gdy oświetlenie mola a także zachód słońca aranżują swoistą atmosferę.
Nie ulega wątpliwości, że Międzyzdroje to niezwykle bogata baza zarówno gastronomiczna jak i turystyczna. Od wyszukanych hoteli oraz apartamentów, przez ośrodki wypoczynkowe, domy wypoczynkowe bądź pensjonaty po pokoje i kwatery zapewniające noclegi w Międzyzdrojach – pełna ich oferta tu: http://www.miedzyzdroje.it/noclegi/wszystkie.

Polecamy

Chłopy noclegi, kwatery w Chłopach

Chłopy noclegi, kwatery

Pokoje nad Morzem

pokoje nad morzem