Gąski noclegi, informacje, wczasy w Gąskach

Międzywodzie

Międzywodzie

Międzywodzie to nieduża wioska turystyczna umiejscowiona na Mierzei Międzywodzkiej pomiędzy wybrzeżem Morza Bałtyckiego oraz wodami Zalewu Kamieńskiego. Miejscowość znajduje się na pierwszej ze względu na wielkość naszej wyspie – Wolinie, pośród malowniczych lasów mieszanych i sosnowych.

Międzywodzie nadzwyczaj dobrze zaadaptowane jest do wypoczynku dla osób niepełnosprawnych – niskie oraz gładkie chodniki ułatwiają poruszanie się, od ulicy Zwycięstwa w kierunku plaży prowadzi wejście dopasowane dla potrzeb osób przemieszczających się na wózkach.
Entuzjaści czystych, piaszczystych, szerokich plaż nie mają powodów do narzekań na plażę w letnisku. Kąpielisko, latem pilnowane przez ratowników WOPR, ma długość około 600 metrów, a zlokalizowane jest na wysokości między przeciągnięciem ulic Westerplatte oraz Szkolnej.
Międzywodzie, zważywszy na okolicę Zalewu Kamieńskiego, to również interesujące miejsce dla entuzjastów sportów wodnych, żeglarzy i wędkarzy. Na fanów żagli oczekuje w pełni odświeżony i przystosowany do unijnych standardów pirs.
Dodatkowym pozytywem miejscowości, za sprawą usytuowania na Wolińskiej wyspie, to pobliże Wolińskiego Parku, wspólnie z zagrodą żubrów. Zagroda to dodatkowo miejsce zdrowienia również innych gatunków zwierząt, w osobnych wybiegach pomieszkują: orły bieliki, dziki oraz jelenie. Po odbytej rekonwalescencji, zwierzęta wypuszczane są.
Biorąc pod uwagę wzmożony ruch turystyczny w sezonie letnim, zalecamy dojazd do miejscowości poprzez Wolin i radzimy wymijać znacznie bardziej zatłoczony Kamień Pomorski.
Noclegi w Międzywodziu to różnorodna propozycja pokoi, kwater, domów gościnnych, domów wczasowych, domów gościnnych i pensjonatów.
Więcej informacji o Międzywodziu na stronie: http://www.miedzywodzie.net.pl

Polecamy

Chłopy noclegi, kwatery w Chłopach

Chłopy noclegi, kwatery

Pokoje nad Morzem

pokoje nad morzem