Gąski noclegi, informacje, wczasy w Gąskach

Łukęcin

Łukęcin odpoczynek nad morzem

W gminie Dziwnów, przy drodze 102, pomiędzy Pobierowem i Dziwnówkiem, leży niewielka miejscowość wakacyjnego wypoczynku – Łukęcin. Zlokalizowana pośród lasu iglastego odgradzającego morze od miejscowości.

Łukęcin to również jedno z miejsc odpoczynku harcerzy – organizowane są w tym miejscu obozy namiotowe.
Porośnięty sosnowo – świerkowym lasem niewysoki klif oddziela plażę, dodając powietrzu żywicznych aerozoli, które razem z morskim jodem korzystnie oddziaływają na nasz układ oddechowy. Przy wejściu na plażę (przedłużenie ulicy Morskiej), które wiedzie po schodkach, latem funkcjonuje strzeżone kąpielisko długie na 200 metrów, przy wejściu tym umiejscowiono także sanitariaty. A sama plaża jest wystarczająco szeroka i rzecz jasna piaszczysta.
Decydując się na noclegi nad morzem w w tej miejscowości wypoczynkowej mają Państwo sposobność aktywnego wypoczynku. Oprócz szlaków rowerowych i pieszych znajduje się tu także stadnina oferująca naukę jazdy konnej oraz przejażdżki bryczką. Turyści, którzy każdego dnia przebywają wśród gwaru wielkich miast bez wątpienia docenią dominującą tutaj ciszę i spokój, nawet w latem nie ma tu tłumów. Do plaży jest nie więcej jak kilometr – a z sąsiedztwa ul. Morskiej – około 400 m.
Funkcjonują tu ośrodki wczasowe, pensjonaty i kwatery prywatne oddające urlopowiczom noclegi w Łukęcinie.

Zapraszamy na stronę: www.lukecin.com.pl

Polecamy

Chłopy noclegi, kwatery w Chłopach

Chłopy noclegi, kwatery

Pokoje nad Morzem

pokoje nad morzem