Gąski noclegi, informacje, wczasy w Gąskach

Bobolin

Bobolin plaża

Bobolin to mała miejscowość wczasowa w gminie Darłowo, usytuowany pomiędzy Dąbkami (3 kilometry) a Darłowem (5 km). Bobolin wchodzi w skład uzdrowiska Dąbki. Leżący pośród lasów z przewagą sosny, w oddaleniu od aglomeracji miejskich, z czystymi plażami. To wspaniałe wręcz miejsce do spędzenia urlopu dla osób z dziećmi oraz wszystkich, którzy poszukują ciszy.

To również wspaniałe miejsce do wypraw rowerowych – poprzez Bobolin przebiega parę szlaków rowerowych – oraz spacerów. We wsi znajduje się też gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną koni. Można tutaj zarazem odpocząć nad morzem oraz skorzystać z jazdy konnej bądź pobrać parę lekcji hippiki.
Bobolin ma też dostęp do plaży. Od głównej drogi przebiegającej poprzez Bobolin, łączącej Darłowo z Dąbkami, do nadmorskiej plaży jest mniej więcej kilometr. Ale część obiektów noclegowych znajduje się bliżej nadmorskiej plaży. Miejscowa plaża jest szeroka, piaszczysta i nie jest na niej zbyt tłumnie. Na plaży znajdują się także betonowe bunkry. Wejście na plażę prowadzi chodnikiem przez sosnowy las.
W samym Bobolinie nie ma wielu obiektów gastronomicznych, ani sklepów – zawsze można udać się do nich do pobliskiego Darłowa lub Dąbek. Z kolei baza noclegowa to na ogół domki wakacyjne, domy wypoczynkowe, oferujące pokoje i kwatery oraz gospodarstwa agroturystyczne. Różnorodną ofertę prezentującą noclegi w Bobolinie odnajdziesz pod adresem: www.bobolin.pl/noclegi/wszystkie.

Polecamy

Chłopy noclegi, kwatery w Chłopach

Chłopy noclegi, kwatery

Pokoje nad Morzem

pokoje nad morzem